Enter to Win Sout s CZC.cz o notebook ASUS GL552VX Sweepstakes & Giveaways

Prize:

Sout s CZC.cz o notebook ASUS GL552VX

Entry Method:

Facebook Twitter Instagram Youtube

Description

Po celý květen můžete s Indianem soutěžit o nový herní notebook ASUS GL552VX v černé barvě. Nejen, že má speciální design, ale zrovna tak v sobě uchovává čtyřjádrovou Intel Core i5tku, 15 palcový displej ve Full HD, grafickou kartu NVIDIA GeForce GTX 950M, 8 GB operační paměti typu DDR4 a aby toho nebylo málo: 128 GB SSD disk s 1 TB klasickým hardiskem - ať je kam ty hry instalovat.

Pravidla soutěže v bodech:

  • Soutěže se smí účasnit každý na území ČR a SR.
  • Soutěž není věkově omezena.
  • Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu.
  • V soutěži se sbírají body ke zvýšení šance při automatickém losování výherce. To neznamená, že ten, kdo má nejvíce bodů automaticky vyhraje.
  • Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem.
  • Výsledky soutěže se dozvíte po uzávěrce na tomto formuláři.
  • Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.
View More
View Less
Rules

Pravidla soutěže

Soutěže se smí účastnit kdokoli na území české nebo slovenské republiky. Soutěž není věkově omezena. Soutěžit může každý pouze jednou v každém z kol soutěže!

Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. Soutěž může být kdykoli anulována. Ceny nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem.

V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Výsledky soutěže se dozvíte sledováním těchto stránek. Uzávěrka soutěže je uvedena na interaktivním formuláři. Její změna je vyhrazena.

Cenu do soutěže věnovala společnost CZC.cz a ASUS. Partneři herního projektu INDIAN. INDIAN je registrovaná značka společnosti FiolaSoft Studio (d.b.a.) - Filip Kraucher se sídlem Kandertova 129/19, Praha 8, 180 00 - více informací o společnosti lze najít na webových stránkách

Losování zajišťuje Gleam.io - služba pro online interaktivní soutěžní systémy. Technickou podporu zajišťuje FiolaSoft Studio na emailu: kontakt@fiolasoft.cz vždy Pondělí až Čtvrtek od 13:00-18:00 po dobu trvání soutěže.

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění.

Tato akce je v žádném případě sponzorované, potvrzená nebo spravuje, nebo spojené s, Instagram nebo Facebook.

View More
View Less

Write a Comment

Write a Comment

Cancel
YOUR RATING
Rating is required
Comment is required